19.07.2018 16:02
Hakkımızda

ART GRUP 1991 yılında inşaat sektörüne hizmet etmeyi amaçlayarak kurulmuştur.
Geleneksel satış pazarlama anlayışına entelektüel sermayesini de ekleyerek teknik bilgi, beceri ve deneyimlerine profesyonel kadrosuyla yeni bir boyut kazandırmıştır.


1993 yılında sunulan hizmetin geliştirilmesi prensibiyle yapısına ART GRUP YALITIM’ı eklemiştir.


Günümüzde ise ART GRUP YALITIM & ART TEKNİK MÜHENDİSLİK ünvanları ile sektörde yurt içi ve yurt dışında faaliyetlerini sürdürmektedir.


Grup firmalarımız; yapı malzemeleri, yalıtım ve yapı kimyasalları, epoksi zemin kaplamaları, terrazzo uygulaması, beton silim & parlatma, ısı yalıtımı, mantolama, dekorasyon, enjeksiyon, projelendirme ve bu işlerle ilgili danışmanlık ve kontrol hizmetlerini birarada yürütmektedir.
Faaliyet alanlarımızda, kaliteli ve doğru malzeme seçimi, uygun bütçelendirme, usta işçilik ve zamanında teslim üzerinde önemle durduğumuz konulardır.
Tasarım: ART GRUP YALITIM & ART TEKNİK MÜHENDİSLİK, doğru, ekonomik ve kaliteli çözümlerle amaca uygun fonksiyonel konseptler geliştirir.
Uygulama: ART TEKNİK MÜHENDİSLİK, uygulamalarında çevre şartlarını en iyi şekilde değerlendirerek titizlikle çalışır, işi müşterilerini memnun edecek şekilde ve zamanında teslim eder.
Danışmanlık ve Kontrol: ART GRUP YALITIM&ART TEKNİK MÜHENDİSLİK, işin tespit, tasarım, uygulama ve teslim aşamalarının her bir basamağını maliyet, kalite ve kontrol hizmetlerini yürüterek yerine getirir.
Misyonumuz: Yapı malzemeleri, yapı kimyasalları, yalıtım ve yer kaplamaları sektöründe dinamik ve deneyimli kadromuzla, satış ve uygulama çalışmalarını doğru, güvenilir ve uygun fiyatlar ile sürdürebilmek.
Vizyonumuz: İnşaat sektörü için güncel teknolojik olanakları kullanarak kalite ve güveni dürüst çalışma anlayışıyla her gün bir adım ileriye taşıyabilmektir.